Paweł Bernas i Jarosław Marycz w naszych barwach!

Paweł Bernas i Jarosław Marycz wzmacniają skład ekipy Domin Sport. Zespół kierowany przez Andrzeja Domina także w tym roku będzie ścigał się z licencją kontynentalną.

Dwa ostatnie sezony Paweł Bernas spędził w ekipie Verva ActiveJet (wcześniej ActiveJet) sięgając tam między innymi po takie sukcesy jak brązowy medal szosowych mistrzostw Polski czy wygrana w Volta ao Alentejo oraz Szlakiem Grodów Piastowskich.

Jarosław Marycz ścigał się ostatnio w CCC Sprandi, wcześniej dwa sezony w ekipie WorldTour. Marycz to srebrny medalista mistrzostw Europy ze startu wspólnego (U-23) oraz potrójny mistrz Polski w jeździe na czas (dwa razy w U-23 i raz w elicie).

Andrzej Domin komentuje transfery: – Bardzo się cieszę z pozyskania tak wartościowych zawodników. Paweł poprzedni sezon miał trudny ze względu na kontuzję, ale zimę sumiennie przepracował i na pewno wróci z nami w dobrym stylu. Z kolei Jarek jest bardzo doświadczony jak na swój wiek i będzie dużym wzmocnieniem dla ekipy. Rozmawiam jeszcze z jednym zawodnikiem, więc nie mogę mówić, że skład jest finalnie zamknięty.

Zespół sezon rozpocznie startem w Czechach pod koniec marca. Niedawno kolarze wrócili z 15-dniowego obozu przygotowawczego na Majorce, a przed nimi jeszcze zgrupowanie na torze w Pruszkowie.

Dziękuję mojej poprzedniej drużynie za dwa dobre lata i wsparcie nawet wtedy, kiedy miałem ciężki czas. Podziękowania również dla Andrzeja Domina za zaufanie i szansę. Postaram się wykorzystać ją jak najlepiej i wrócić do swojej najlepszej formy. Z chłopakami się znamy i lubimy, więc myślę, że stworzymy zgraną ekipę – mówi Paweł Bernas.

Obecny skład Domin Sport na sezon 2017: Paweł Bernas, Artur Detko, Kacper Gronkiewicz, Patryk Kostecki, Adrian Kucharek, Jarosław Marycz, Jarosław Rębiewski, Piotr Skarżyński, Kamil Zieliński