Paweł Charucki zamyka skład zespołu Domin Sport

Paweł Charucki jest dziesiątym zawodnikiem, który dołączył do zespołu Domin Sport. Tym samym zamknął skład kontynentalnej ekipy prowadzonej przez Andrzeja Domina.

Charucki to młodzieżowy mistrz Polski z 2010 roku i w przeszłości zawodnik takich ekip jak CCC Polsat Polkowice czy Verva ActiveJet. W 2015 roku ścigał się w barwach Domin Sport, więc to jego powrót w szeregi tego zespołu.

Andrzej Domin i Henryk Charucki – tych dwóch panów sprawiło, że podpisałem kontrakt z ekipą Domin Sport. Dziękuje im bardzo za wiarę i wsparcie, które po rozpadzie Verva ActiveJet Team było niezbędne do spokojnego przygotowania się do sezonu. Drużyna Domin Sport jest mi dobrze znana. Świetni zawodnicy, obsługa i zaplecze teamu pozwalają z optymizmem patrzeć w przyszłość. Bardzo dziękuję mojej poprzedniej ekipie Verva ActiveJet Team za wspaniały sezon spędzony razem – komentuje zawodnik.

W najbliższy weekend cała ekipa Domin Sport stanie na starcie wyścigów w Dzierżoniowie i Sobótce. Kolejne starty to klasyki w Czechach, na Węgrzech i na Słowacji.